stripes
stripes
pg4

Zorganizuj swoje przyjęcie w Central Hotel Gdańsk

Budynek nasz jest częścią kompleksu Dworca Głównego o ogromnej wartości historycznej. W 2017 roku obiekt został starannie odrestaurowany z dbałością o każdy szczegół.

Część hotelowa posiada 39 pokoi o wysokim standardzie. Dwupoziomowy Browar Restauracyjny oraz dwie sale bankietowo-konferencyjne z indywidualnym nagłośnieniem stanowią fantastyczne wnętrze do organizacji wesel, przyjęć czy uroczystych spotkań. Doskonała, idealnie skomunikowana lokalizacja oraz bliskość największych atrakcji Gdańska, sprawiają to miejsce wyjątkowym. Możliwość goszczenia Państwa w naszych murach to zaszczyt i ogromna przyjemność.

icon

39 POKOI
HOTELOWYCH

icon

2 SALE BANKIETOWO
KONFERENCYJNE

icon

STARANNIE
PRZYGOTOWANE MENU

icon

WYJĄTKOWA
LOKALIZACJA

pg4

Co nas wyróżnia?

  • Idealnie skomunikowana lokalizacja w samym sercu Głównego Miasta
  • Klimatyczne, stylowe wnętrza mogące pomieścić nawet 400 osób
  • 2 osobne sale z rzutnikiem oraz indywidualnym nagłośnieniem
  • Wyśmienita, regionalna kuchnia na bazie świeżych produktów
  • Możliwość zakwaterowania Gości w Craft Beer Central Hotel
  • Dyskretna, profesjonalna obsługa
  • Ogromne doświadczenie w organizacji eventów

TWÓJ WYMARZONY OBIAD WESELNY W CENTRAL HOTEL

Z przyjemnością zadbamy o profesjonalną oprawę Waszego obiadu weselnego. Piękne, klimatyczne wnętrza, dyskretna obsługa i wyśmienite jedzenie z pewnością sprawią, że ten wyjątkowy wieczór pozytywnie zapisze się w pamięci Waszej oraz Waszych Gości. 

vip

Sala VIP

vip

powierzchnia

62

m/kw

Sala VIP

user

30 osób

Komfortowa sala  o powierzchni 62 m kw dedykowana na bardziej kameralne przyjęcia na ok. 30 osób. 

vip

Sala HERBOWA

vip

powierzchnia

72

m/kw

Sala HERBOWA

user

60 osób

Sala Herbowa to elegancka przestrzeń z wysokimi oknami i widokiem na centrum Gdańska. Przestronna, pełna światła, gotowa pomieścić do 60 osób pozwoli Wam poczuć się wyjątkowo. 

stripes
stripes

OBIADY WESELNE

W przypadku wyboru menu weselnego (menu serwowane + bufet) – koszt menu dla obsługi (fotograf, kamerzysta, DJ) wynosi 50%. W przypadku menu serwowanego oraz podanego na półmiskach 100%.

Do menu kosztów wszystkich usług gastronomicznych (nie dotyczy kosztów wynajmu Sali) zależy doliczyć opłatę serwisową w wysokości 10%.

Koszt wynajmu sali jest zależny od wybranego menu oraz terminu uroczystości.

Torty wyceniamy indywidualnie. W przypadku tortu z zewnątrz prosimy o dostarczenie go wcześniej wraz z dowodem zakupu. Jeżeli decydują się Państwo na tort z zewnętrznej cukierni, naliczamy dodatkową opłatę serwisową w wysokości 10 zł / os.

Stoły nakrywamy białymi obrusami oraz białymi serwetkami (na życzenie możemy zaproponować czarne obrusy lub serwetki). W przypadku zainteresowania innymi dekoracjami lub kwiatami zachęcamy do powierzenia tego zadania profesjonalnej firmie dekoratorskiej lub organizację we własnym zakresie.

stripes

Skontaktuj się z nami,
by poznać ofertę.

Paweł
Guest Relations Manager

CENTRAL HOTEL

icon

39 POKOI
HOTELOWYCH

icon

2 SALE BANKIETOWO
KONFERENCYJNE

icon

PARKING
dla gości

central hotel

Zapraszamy do poznania oferty Craft Beer Central Hotel Gdańsk

To nietuzinkowe miejsce o ponad 100 letniej historii. Wybierając nas, wybieracie Państwo komfort, wygodę oraz piwne przeżycia. Zapewnij sobie i swoim Gościom komfortowe noclegi w doskonałej lokalizacji.

ZAPRASZAMY